Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 

Інтерв'ю Про ставлення до України та всього українського


22.09.2010 Про ставлення до України та всього українського на Півдні-Сході й Заході. Погляди, переконання, стереотипи та світогляди. Зламаймо цю берлінську стіну!

Нещодавно я віч-на-віч  зіткнулася з проблемою так званого «расизму» західних  українців по відношенню до своїх східних та південних братів. Так, можливо це визначення звучить занадто голосно та критично, проте не менш голосними та критичними є висловлювання,  думки на адресу «східняків», як деякі називають своїх співвітчизників.

  Докладніше | Коментувати26.06.2010 ШАНОВНА МОЛОДЬ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!

ШАНОВНА МОЛОДЬ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!

Від імені міської влади та від мене особисто прийміть щиросердечні вітання з нагоди Дня молоді та Дня Конституції Україні.
Ви зростаєте справжніми громадянами незалежної України, де ваша сила та свідомість здатні відстояти майбутнє Батьківщини.
Місто Хмельницький – місто молоді....

  Докладніше | Коментувати14.04.2010 «Театр – це паралельна реальність»

20-річна Яна Боднарчук грає в молодіжному театрі «Дзеркало Всесвіту» вже третій рік. Для неї ця справа є дуже важливою, адже сприяє самовираженню та розвитку особистості, знайомству з цікавими людьми.

  Докладніше | Коментувати31.03.2010 Сашко Положинський (Тартак): "Якщо принципи є, то з ними доводиться рахуватися"

Задумавши серію інтерв’ю з цікавими успішними тверезими людьми, портал Пряма Лінія просто не міг обійти увагою головного активіста української альтернативної сцени, лідера гурту Тартак, Сашка Положинського. Сказати, що Сашко зробив багато для сучасної української культури – значить не сказати нічого. Всі заслуги Тартака та Сашка Положинського особисто перелічувати можна довго. Та наш герой не любить дифірамбів. Але про одну його чесноту варто згадати окремо: Сашко принципово не вживає алкогольної та наркотичної отрути. Про що ми і вирішили з ним поговорити.

  Докладніше | Коментувати18.03.2010 «Вело туризм. Дорога. Друзі. Пригоди»

17 березня 2010 р. в приміщені управління у справах сім'ї та молоді відкрилась персональна фотовиставка спортивного фотографа Сергія Зисько «Вело туризм. Дорога. Дузі. Пригоди». На виставці представлено 115 фоторобіт.

  Докладніше | Коментувати08.12.2009 Святослав Липовецький: «Функція СУМу – плекати лідерів»

  Майбутнє і молодь – поняття нероздільні. Піклуючись про виховання підростаючого покоління, свого часу наші батьки, а тепер і ми, прагнемо, зокрема, якщо можна так сказати, інвестувати у власну належну старість. Отже, як зацікавити молодь, згуртувати та спрямувати на служіння інтересам держави. Яку роль у цьому відіграють громадські організації? Про це ми говоримо з лідером Спілки Української Молоді в Україні Святославом ЛИПОВЕЦЬКИМ.

  Докладніше | Коментувати03.12.2009 Мій Батько П'є: "Сьогодні нас тупо знищують сучасними технологіями". Інтерв'ю з учасниками гурту

30 листопада у Хмельницькому Будинку культури пройшов концерт "Схаменись! СНІД поруч". Хедлайнером був рівненський хардкор-гурт Мій Батько П'є. Не зважаючи на назву, гурт пропагує здоровий спосіб життя, а також патріотизм та опір системі, яка намагається нас знищувати. Двоє учасників гурту підтримують рух straight edge, якраз у них і взяла інтерв'ю редакція ресурсу Пряма Лінія. Імена героїв -- Пікачу (гітара, вокал) та М'яч (вокал).

  Докладніше | Коментувати25.07.2009 Mila Nytych: «Їдучи в Юрмалу, налаштовую себе на перемогу!»

28 липня стартує черговий міжнародний конкурс молодих виконавців «Нова Хвиля» в м. Юрмала, Рига. Для нашого міста цей конкурс є цікавим хоча б тому, що Україну представляти на ньому буде наша з вами землячка Mila Nytych, або просто – Люда Нитичук.  

  Докладніше | Коментувати25.07.2009 Зворотній бік медалі – Дмитро Чигринський

Про нелегкий шлях відомого футболіста до свого Олімпу розповідають батьки нашого "зіркового" земляка Дмитра Чигринського

  Докладніше | Коментувати10.06.2009 АНДРІЙ БОНДАР - "Потайна готика кам'янця"

Андрій Бондар - поет, перекладач і публіцист. Народився 14 серпня 1974 року в місті Кам’янці-Подільському. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія». Бондар є дуже помітною постатю в сучасному літпроцесі і до речі народився на нашій подільській землі. Про Кам'янець, поезію і свою юність він розповідає у інтерв'ю для газети "ДЕНЬ"

  Докладніше | Коментувати16.05.2009 "Очерет джем фест" із середини...

От і сталося! Нарешті, веселий дружній джемовий проект завітав до нашого міста і дивуватиме своїм натхненним драйвом усіх бажаючих(а саме, 18 травня о 20:00 в моно-театрі «Кут»).

Дійство має назву «Очерет джем фест», яке сколихнуло своєю творчістю не одне місто України. «Очерет» походить від назви гурту, який акомпануватиме учасникам, —  «Очеретяний кіт». Назва походить від однойменної тварини, яка живе при болоті в очереті, де є все, що їй потрібно для існування, вміє плавати. Цей фолковий гурт зародився у місті Вінниця в 1995 році, й незважаючи на пристрасть учасників до подорожей вони принципово не покидають рідне місто й експериментують там на своїй ниві. Мені пощастило взяти інтерв’ю у вокаліста «Котів», Романа Кріля. І хоча, він поспішав, все ж люб’язно погодився відповісти на кілька питаннячок преси!

  Докладніше | Коментувати20.04.2009 Інтерв'ю з автором творчого порталу „Рожевий слоник” Анатолем Кукулою (м. Львів)

Пропонуємо читачам порталу інтерв'ю з автором творчого порталу „Рожевий слоник” Анатолем Кукулою (м. Львів), який нещодавно побував у Хмельницькому на одному квартирнику.

  Докладніше | Коментувати13.04.2009 Павло ГІРНИК: «Біленька хата під соломою – рай на Україні. Ніхто не вигадає кращого!»

Президент Віктор Ющенко вручив нагороди лауреатам Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Серед п’ятірки митців, яку цьогоріч відзначив Шевченківський комітет, нагороду у галузі літератури, що зросла зі 130 тисяч до 160 тисяч гривень, отримав хмельницький поет Павло Гірник – за книгу віршів “Посвітається”. Про життя творче і побутове кореспонденти “ВЗ” спілкувалися з новим шевченківським лауреатом, подільським козаком, відомим українським поетом, спадкоємцем шевченківської інтонації Павлом Гірником.

  Докладніше | Коментувати10.04.2009 Інтерв'ю з Оленою Колобоховою. Головою організація «Нова Етика»

Останнім часом  в Україні дуже популярними стали такі слова, як гендер, гендерна рівність, сексизм, проте пересічним українцям не зрозумілі ці поняття, а відповідно й не цікаві. Тому ми вирішили розібратись і поставити усі крапки над «і». А в цьому нам допоможе голова жіночої молодіжної організації «Нова Етика» Олена Колобохова.

  Докладніше | Коментувати21.03.2009 Інтерв’ю з Вікторією Папою, вокалісткою гурту „Ніагара”

Для Хмельницького молодіжного порталу дала інтерв’ю Вікторія Папа - вокалістка гурту „Ніагара”.

1. Яким вітром вас заносить у Хмельницький? Це тур різними містами, чи нам випала ексклюзивна можливість послухати вас?
2. Ви відслідковуєте якусь статистику ваших шанувальників з різних міст? Яку позицію в умовному "рейтингу шанувальників "Ніагари" займає Хмельницький?
3. Чи відчуваєте ви на собі якусь зірковість?
4. Яким ви бачите свій гурт через 5 років? А через 10?
5. І останнє: Що побажаєте тим, хто прийде на ваш виступ у Хмельницькому?

  Докладніше | Коментувати10.03.2009 Інтерв'ю з Олександром Матвійчуком, головою студради Хмельницького університету управління та права

Для Хмельницького молодіжного порталу дав інтерв'ю новообраний голова студентської ради Хмельницького університету управління та права Олександр Матвійчук.

1. У лютому тебе обрали головою студентської ради в Хмельницькому університеті управління та права, тож хочеться запитати, що ти плануєш зробити в рамках студентської ради і університету, обіймаючи цю посаду?

 

  Докладніше | Коментувати22.02.2009 Інтерв'ю з Сергієм Василюком, лідером гурту "Тінь Сонця"

“Тінь Сонця” представляє унікальний в Україні і світі жанр “heavy-folk” (у народі – “козацький рок”), змішавши в своєму звучанні бандуру та скрипку з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. Цікава й ідеологія гурту: в умовах глобалізованого сьогодення відроджується славетна українська минувщина, а напівзабута міфологія постає реальністю.

Лідер гурту Сергій Василюк згодився відповісти на наші запитання в зв'язку з майбутнім візитом до Хмельницького з акустичною програмою «Сховане обличчя». 5 березня 2009 року він виступатиме в моно-театрі КУТ, інформація незабаром буде на нашому порталі.
 

  Докладніше | Коментувати18.02.2009 Розмова з Олексієм Жмеренецьким - представником ВСР від Хмельницької області

Редакція Хмельницького молодіжного порталу взяла інтерв'ю в представника Всеукраїнської студентської ради від Хмельницької області - Олексія Жмеренецького.

Запрошуємо відвідувачів порталу ознайомитись і дати свої коментарі щодо інтерв'ю.
Отже, Олексію:

  Докладніше | Коментувати Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна Характерне козацтво Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фестиваль фотовиставка фотоконкурс

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Тавале» Фестиваль - 283
 Обговорювані дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал