Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Школа Теги:

18.03.2013

“Серце до серця – 2013”

“Серце до серця – 2013”

Минулого року п в Україні  було зібрано близько 4 млн. гривень. А у Хмельницькій області  – 67 тис. 877 грн. На ці гроші було закуплено 5 інсулінових помп для маленьких подолян,   хворих на цукровий діабет. Вони були вручені    діткам у листопаді 2012 року  в приміщені обласної дитячої лікарні. Щасливців, яким дістались помпи, обирали методом жеребкування, що, напевно, є найчеснішим способом.
      “Після введення помп самопочуття маленьких пацієнтів  стало набагато кращим. Дітки стали активнішими, веселішими, і хвороба практично відступила; завдяки інсуліновим помпам хлопчики й дівчатка мають змогу не тільки  навчатися у  своїх  навчальних закладах, але й  займатися у   спортивних секціях та гуртках позашкільних навчальних закладів. Рівень цукру практично нормалізувався і ускладнень хвороби не спостерігалося”,? зазначила головний позаштатний ендокринолог області Раїса Гуцал на прес?конференції, що відбулася 13 березня.
     Цього року благодійний фонд “Серце до серця” визначив спрямування коштів, які будуть зібрані волонтерами,  – це буде рік підтримки дітей з вадами слуху, акція пройде під гаслом   “Почуй світ!” Мета цьогорічної  акції ? закупити найнеобхідніше медичне  обладнання для лікарень України, зокрема вкрай необхідне обладнання для ехоскринінгу, яке дає можливість виявити вади слуху вже на третій день від народження дитини;  аудіометри клінічні; імпедансометри;  аудіометри для об’єктивної реєстрації слуху, а також не менше 400 слухових апаратів. Проведення такої благодійної акції  диктується необхідністю вирішення серйозної проблеми, адже в Україні налічується близько 300 тисяч дітей і більше 1 млн дорослих з порушенням слуху( які потребують слухопротезування), в тому числі із глухотою біля 11 тисяч дітей та 100 тисяч дорослих.

    За чотири роки роботи волонтерами ми, юні журналісти, пересвідчилися в тому, що  акція    цілком   прозора:  всі волонтери мають ідентифікатори, скриньки  для збору грошей опечатані,  і кошти  з них виймаються  тільки у банку. 
      Найважливіше для дітей зі погіршенням слуху ? це вчасне діагностування проблеми, тобто навіть новонародженим  діткам потрібне повне обстеження слухового апарату,  аби  вчасно знайти  і знешкодити ваду. Для таких діток, що погано чують,  найбільшим щастям буде  вчасне діагностування та  лікування, щоб вони   змогли почути світ навколо таким, який він є: дзвінким і гомінким; щоб кожна дитинка змогла  відвідувати   садочок, школу, інститут,  і при тому не відчувати, що вона  відрізняється від інших людей, а жити повноцінним і веселим життям.

      У цьому році акція   “Серце до серця” проходитиме з 15 по 28 квітня. Волонтери збиратимуть кошти у лікарнях, школах,  інших   закладах та організаціях.  27 квітня планується проведення благодійного балу. А щодо самого вуличного збору коштів, то він проходитиме  28 квітня,  і усі волонтери ? благодійники вийдуть на вулиці, щоб зібрати у свої скриньки  якомога більше грошей для   маленьких діточок з вадами слуху.

Кожен охочий може  взяти  участь у акції. Якщо ви студент чи учень, якому виповнилося 16 років, то у кожному навчальному закладі буде створений волонтерський загін, де ви зможете зареєструватися як волонтер акції “Серце до серця”.   Якщо ж  ви доросла людина, то варто просто зв’язатися із  координатором акції в Хмельницькій області  Наталією Шмуріковою  (її контактні телефони є  на сайті фонду  “Серце до серця”),  і вона також допоможе Вам стати волонтером.

Я впевнена, що у нашому місті багато небайдужих людей,  і кожен хоче, аби діти   усміхалися  і не турбувалися, що вони чують світ не так,  як ми ? здорові люди. Отже, всі,  кому не байдужа доля маленьких українців,   я закликаю вас  долучитися  до акції: побачивши волонтера, кинути  кошти в скриньку. Не лякайтеся і не  тікайте  від людей із  скринькою в руках. Насправді,   декілька гривень  для маленької дитинки    можуть стати   рятівним колом, що допоможе їй триматися на плаву. Це маленький крок для того, аби зробити не тільки своє, але  й чуже життя кращим. Не залишайтесь осторонь, долучайтеся до акції,  запрошуйте  своїх  рідних, друзів, і  добро обов’язково повернеться до Вас…

Анастасія Олексюк,

вихованка гуртка  Юний журналіст,

майбутня волонтерка

 


Прочитано: 551
Голосів: 6
Оцінка: 3.66
Оцініть допис: 1 2 3 4 5
Опублікував:
Шмурікова Наталія
greatnews@rambler.ru
Всі дописи автораКоментувати
Ваше ім'я
Email:
Коментар:
 

19.03.2013 18:35 - Світлана
Скажіть, будь ласка, а де можна почитати фінансовий звіт куди були витрачені зібрані кошти за минулі роки?
03.04.2013 12:32 - Миколай
Вітання, мені теж цікаво!!! Фінансовий звіт.
25.04.2013 10:42 - Наталка
Дякую за питання, будь ласка, зайдіть на сайт фонду "Серце до серця" http://www.sercedoserca.com.ua/. Там відвідайте розділи "Медичне обладнання" і "Звіти".
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна Характерне козацтво Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фестиваль фотовиставка фотоконкурс

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Тавале» Фестиваль - 284
 Обговорювані дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал