Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Культура Теги: молодь   культура   

22.04.2013

Закладка молодіжного скверу

20 квітня 2013 року о 9:00 в районі міського пляжу, активна молодь міста Хмельницького спільно з міським головою Сергієм Івановичем Мельником та представниками державних установ, започаткували молодіжний сквер, де було висаджено понад 300 дерев різних порід – дуби, граби, калина, берізки та спірею.

            Ініціаторами створення екологічного місця для відпочинку хмельничан і, зокрема, молоді, виступили ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру».  Ідея створення молодіжного скверу полягала в тому, що у майбутньому, тут планується створити щось на кшталт відкритого вуличного університету, в якому проводитимуться концерти, лекції ті інші розвивальні заходи.

            Цікаво, що на протилежному березі річки знаходиться парк ім. М.К. Чекмана, в минулому Комсомольський парк, який також започаткувала молодь.

На пропозицію підтримати цей проект відгукнулося чимало молоді - студенти Хмельницького університету управління та права, Хмельницького національного університету, Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького політехнічного коледжу, учні шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Активно, завзято, весело кипіла робота.

            Також підтримали молодіжну ініціативу: Хмельницька міська рада, управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницької міської ради, управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради, Громадська рада при Хмельницькому міськвиконкомі, ряд громадських організацій міста Хмельницького.

 

Ще більше інформації з фото та відеоматеріалами можна побачити тут: http://vsim.ua/Новини-Хмельницького/news/10272683

І тут: http://vk.com/club42968418

 


Прочитано: 267
Голосів: 1
Оцінка: 5
Оцініть допис: 1 2 3 4 5
Опублікував:

Ірина Лисак
agnira@mail.ru
Всі дописи автораКоментувати
Ваше ім'я
Email:
Коментар:
 

 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна Характерне козацтво Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фестиваль фотовиставка фотоконкурс

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Тавале» Фестиваль - 284
 Обговорювані дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал