Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/ВУЗи
22.12.2012

Оголошені ТОП-8 команд-фіналістів П'ятого ювілейного сезону GMC Junior 2012

22 грудня 2012 в бізнес-інкубаторі Happy Farm відбувся Національний Коктейль П'ятого ювілейного сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. На заході зібралося близько 200 гостей - це представники 64 команд, що вийшли в півфінал змагання, а також партнери, викладачі ВНЗ, наставники та регіональні координатори чемпіонату GMC Junior.

  Докладніше | Коментувати11.11.2012 834 команди візьмуть участь у п'ятому ювілейному сезоні чемпіонату GMC Junior-2012

834 команди візьмуть участь у п'ятому ювілейному сезоні чемпіонату GMC Junior-2012. Завершено реєстрацію учасників п'ятого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. 834 команди, що складаються з студентів 3-5 курсів найбільших ВНЗ України, візьмуть участь у змаганні в цьому році.

  Докладніше | Коментувати24.02.2012 Польова студентська каша

23 лютого, в день захисника Вітчизни, студенти Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «України» пригощали всіх бажаючих «польовою» кашею та гарячим чаєм.

  Докладніше | Коментувати30.11.2011 Студентська республіка не визнає університетський етап конкурсу "Кращий студент Хмельниччини"

                  Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» та Хмельницька міська молодіжна організація «Студентська республіка» не визнає університетський  етап (що відбувся у Хмельницькому національному університеті 29 листопада 2011 року) конкурсу «Кращий студент Хмельниччини», який є регіональним проектом конкусної програми «Кращий студент України» Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка», що проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та Державної служби молоді та спорту України.

           Офіційний сайт конкурсу: http://www.studrespublika.com/vmgo/student.php .

  Докладніше | Коментувати27.11.2011 Міжнародні зустрічі зі студентством Хмельниччини

З 14 по 17 листопада 2011 року Хмельницький національний університет з офіційним візитом відвідали доктор технічних наук, професор, академік Російської академії космонавтики ім. К.Е. Ціолковського (РАКЦ), заслужений діяч науки та техніки Російської Федерації (РФ), президент Академії інформатизації освіти, заступник директора Інституту інформатизації освіти Російської Академії освіти (РАО) Ваграменко Я. А. та професор, головний учений академік-секретар, член президії Академії інформатизації освіти, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, голова секції середньої та вищої школи «Одаренные дети» науково-методичної Ради з математики Міністерства освіти та науки РФ, почесний працівник вищої професійної освіти РФ Русаков О.О.  

  Докладніше | Коментувати05.09.2011 Гайда до Пласту!

Пласт - Національна скаутська організація України (Станиця Хмельницький) розпочинає новий пластовий рік. Запрошуємо дітей, молодь, дорослих до участі в мандрівках, таборах, цікавих щотижневих заняттях, мистецьких, інтелектуальних і спортивних змаганнях. 

  Докладніше | Коментувати23.03.2011 Післядипломна освіта закордоном

Коледж Європи: навчання за магістерською програмою на 2011-2012 навчальний рік в Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща).Стипендії покривають вартість навчання, проживання та харчування.Подаватися до 1 квітня 2011 року. http://www.coleurope.eu/

  Докладніше | Коментувати03.10.2010 Хабарі у ВУЗах вже беруть офіційно

Після затвердження Кабміном переліку платних послуг, які можуть надавати навчальні заклади, в Україні один з університетів вже представив свої розцінки. Одним з перших став Таврійський національний університет імені Вернадського в Сімферополі.

"Вартість послуг оголосили на зборах глав студентських рад факультетів, - розповідає студент ТНУ Андрій. - Але як буде відбуватися ця оплата, невідомо".

Ректор ТНУ запевняє, що вже сьогодні студентам пояснять всі тонкощі нових порядків.
18.06.2010 До уваги випускників вищих навчальних закладів 2010 р.

Міністерство освіти і науки України у відповідь на численні запити ЗМІ та громадськості щодо вартості диплому вищого навчального закладу у цьому році повідомляє.

  Докладніше | Коментувати18.05.2010 «Розумні серця»

Брейн-ринг «Розумні серця 2010» в рамках святкування Міжнародного дня сім’ї відбувся 17 травня 2010 р. у Хмельницькому університеті управління та права. Організаторами проведення заходу був Центр соціальної допомоги молоді.

  Докладніше | Коментувати18.05.2010 «Рідна мати моя…»

З нагоди святкування Дня Матері, міський Центр соціальної допомоги молоді провів конкурс на краще написання твору «Рідна мати моя…», в якому взяли участь шість професійно-навчальних закладів міста.

Учасники конкурсу у своїх роботах звернулися до класиків поетичного слова та мистецтва, використали безліч художніх засобів, возвеличили патріотичний дух читачів, порівнявши Матір з Україною, творчо оформили зразки творів.

  Докладніше | Коментувати12.04.2010 Студенти Хмельницького національного університету повернулися з міжнародної конференції

9-11 квітня делегати з Хмельницького національного університету відвідали Міжнародну студентську конференцію «Студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства»на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка (далі - ТНПУ ім. Гнатюка), яка  була проведена за ініціативою    Студентської ради ТНПУ ім. Гнатюка та Національного студентського союзу. Вже третій рік поспіль місто Тернопіль гостинно приймає делегатів з різних куточків України та іноземних гостей, забезпечити  належні комфортні умови учасникам третьої щорічної міжнародної конференції вдалось за фінансової підтримки Тернопільської молодіжної міської ради та Управління сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради. Цього року  конференцію відвідало приблизно 70 студентів  з таких міст як,  Варшава, Донецьк, Львів, Суми, Івано-Франківськ, Черкаси, Київ, Хмельницький, Житомир, Полтава, Чернівці, Ірпінь, Остріг, Луганськ та інші.

 

  Докладніше | Коментувати04.02.2010 Президент підписав закон про студентське самоврядування

Президент підписав закон про студентське самоврядування

Про це повідомив Голова Секретаріату Української асоціації студентського самоврядування Олександр Смирнов.

Закон, який отримав номер 1798-VI, наближає права студентського самоврядування в українських вузах до рівню, характерного для західних сусідів України — держав-членів Європейського Союзу.

Зокрема, згідно із Законом, органи студентського самоврядування отримують десяти відсоткову квоту у складі вчених рад вузів та факультетів. Також, процедура відрахування та поновлення на навчання студентів і аспірантів має передбачати погодженням із органами студентського самоврядування. Фінансовою основою діяльності студентського самоврядування стануть відрахування в обсязі не менше 0,5 відсотка “спеціального фонду” бюджету вищого навчального закладу. Не менше третини цих коштів витрачатиметься на потреби діяльності наукових товариств студентів і аспірантів.

  Докладніше | Коментувати11.10.2009 На адресу редакції порталу надійшов наступний лист

На адресу редакції порталу надійшов наступний лист від анонімного автора (є лише його профіль вконтакті) з проханням розмістити його на молодіжному порталі.

Редакція дозволить собі опублікувати даний лист повністтю, не вдаючись в оцінки наведеної в ньому інформації.

 

 

  Докладніше | Коментувати03.10.2009 20 000 грн. на особистий професійний розвиток – Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя.

З 1 по 31 жовтня 2009 року кожен студент має змогу взяти участь у першому етапі другого щорічного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя та приєднатися до спільноти молодих, талановитих і амбіційних спеціалістів. 

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя – це програма розвитку обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує  соціально-економічному розвитку України. Основною метою створення Програми є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку в межах України.

  Докладніше | Коментувати31.08.2009 Посвята в студнти ХНУ

В урочистій посвяті у студенти, що відбулася в Хмельницькому національному університеті, взяв участь міський голова Сергій Мельник.

Університет є найкращим вищим навчальним закладом у нашому регіоні. Цьогоріч 2290 юнаків і юнок стали студентами-першокурсниками цього престижного закладу, більшість з них – студентами денної форми навчання.

  Докладніше | Коментувати09.07.2009 Студентська республіка на Хмельниччині за планом але не без містики...

Студентська республіка - це те, що об'єднує студентів! Саме тут починається завтрішній день!

Вже вдруге мульти-фестиваль проходить на території с. Іванківці і вже вдруге цьому шаленому дійству передує злива! Але не зважаючи ні на які погодні умови краща молодь області була ТУТ!

з 4 по 6 липня студенти обирали Студентського мера та магістрат, які на всеукраїнському рівні боротимуться за право говорити від імені усіх студентів України! Паралельно з політичними іграми пройшов ряд фестів, що просто не могли не запам'ятатись..."Перша леді","Містер","Мафія","Що?Де?Коли?",змагання з волейболу, "Театр на траві", "Нічна туса" і все це за 2 з половиною дні, адже вночі Студреспубліка не спить!Вона дихає справжнім, насиченим і повним енергії життям, що виходить за межі 24 годин!
"Студентська республіка" відбувається в форматі мульти-фестивалю, кілька суб-фестивалів навколо центральної події - організаційно-діяльністної гри (ОДГ).
У ході проведення ОДГ створюється квазі-державне молодіжне утворення "Студентська республіка".
Згідно з законодавством "Студентської республіки" в квазі-державі оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються "політичні партії", проводиться повноцінна виборча компанія з її кульмінацією - голосуванням. Суть - здійснити моделювання усіх політико-правових та економічних процесів, що відбуваються у суспільстві як під час виборів, так і в "мирний" час.

Отож, привідкриємо Вам завісу картини, що відбувалась в містичній впадині поруч річки та соснового ліску з 4 по 6 липня...

 

  Докладніше | Коментувати21.04.2009 Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток

ВМГО «Студентська республіка», Український фонд миру, Народно-демократична ліга молоді,
Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України оголошують конкурс на участь у проекті

«Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток»


Ідея проекту полягає в проведенні конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробкина тему “Практичний оргплан змін української економіки”, а також проведення оргдіяльнісної гри та Молодіжного економічного саміту.
 

  Докладніше | Коментувати07.04.2009 Минуле і сьогодення: дві трагедії українського народу

6 квітня студентське наукове товариство «СОНАТА» Університету економіки і підприємництва провело другу частину конференції на тему: «Минуле і сьогодення: дві трагедії українського народу».

  Докладніше | Коментувати23.03.2009 Хмельницький економічний університет обрав свою красуню

18 березня в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу «СВ» відбулося феєричне дійство – конкурс краси «Міс Університет 2009». Журі конкурсу, за участю представників викладацького складу, незалежного представника студентства та заступника голови ЖМО «Нова Етика», присудили високе звання «Міс Університет 2009» учасниці під номером шість - Погосян Марині, студентці 2 курсу Хмельницького економічного університету спеціальності "Фінанси". На думку журі конкурсу, в переможниці поєднані краса, розум, витонченість, елегантність та вміння триматися на сцені.

  Докладніше | КоментуватиНовин: 25 (Сторінок: 2, Новин на сторінці: 20)
[ 1 ][ 2
 Оголошення
Розробка сайтів Хмельницький

Хмельницький бізнес портал
· 1: У Хмельницькому пройде дебатний турнір
      відбудеться 17.03.2013
Всі   Гарячі
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс школа

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 83
· 2: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 53
 Обговорювані дописи
· 1: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 0
· 2: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал