Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Суспільство
18.01.2013

Висловлюємо вдячність за привітання ВМГО "Студентська республіка"

 Хмельницький обласний осередок ВМГО "Студентська республіка", який знаходиться у місті Хмельницькому, висловлює вдячність Хмельницькій міській раді щодо привітанням з Новим роком та Різдвом Христовим.
18.01.2013 Повернення почесної грамоти назад в облдержадміністрацію

Повернення почесної грамоти назад в облдержадміністрацію. Керівник Хмельницької Студреспубліки дуже вдячний за почесну грамоту від Хмельницької облдержадміністрації, але змушені повернути її назад, оскільки Хмельницька Студреспубліка не гідна подати документи в громадську раду при даній структурі.
02.01.2013 ТЕЛЕФОН ДОВІРИ 15-50 - телефон психологічної підтримки в м. Хмельницькому.

 Телефон довіри – це служба, яка надає населенню термінову психологічну допомогу по телефону. Телефон довіри необхідний для того, щоб людина, яка відчуває труднощі, могла знайти співбесідника, позбутися зайвої емоційної напруги, поділитися своїми переживаннями, отримати підтримку для зміни свого тяжкого емоційного стану.

  Докладніше | Коментувати20.11.2012 Сопричастя 2012: 33 години посту, молитви і добрих справ

ДОЛУЧИСЬ ДО АКЦІЇ «СОПРИЧАСТЯ»! ВШАНУЙ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ!

Спілка Української Молоді в Україні, у рамках відзначення роковин Голодомору, ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Великого Голоду та терору. 

  Докладніше | Коментувати19.11.2012 Інсулінові помпи від «Серця до серця»

Хмельницький. Підсумком акції благодійного фонду «Серце до серця» стало вручення чотирьох інсулінових помп Medtronic MMT-71 WWS. На закупівлю саме такої кількості помп для інсулінозалежних дітей вистачило 67,9 тисячі гривень, зібраних у квітні цього року.

  Докладніше | Коментувати09.11.2012 ЖОВТА КАРТКА УКРАЇНСЬКІЙ МІЛІЦІЇ

                В Україні знову пройшла акція проти міліцейського свавілля «Молодь знає – молодь контролює!». Організатором акції по всій Україні виступив  правозахисний центр «Поступ».

Київ, Миколаїв, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Чернігів, Чернівці, Краматорськ, Ізмаїл, Луганськ, Вінниця, Донецьк та інші міста (всього 23), у тому числі і Хмельницький, 22 жовтня цього року провели акцію у своїх містах. 

  Докладніше | Коментувати30.10.2012 Підведені перші підсумки VІІ акції Всеукраїнського благодійного Фонду “Серце до серця”

23 жовтня в конференц — залі ХОДТРК Поділля – Центр відбулася прес– конференція , на якій були підведені перші підсумки VІІ акції Веукраїнського благодійного Фонду Серце до серця.

  Докладніше | Коментувати28.09.2012 Померлі у списках будуть

Громадські організації закликають подолян перевірити себе у списках виборців, аби 28 жовтня не йти до суду, щоб отримати «дозвіл» проголосувати.

24 вересня у Хмельницькому відбувся круглий стіл на тему роботи відділів ведення Державного реєстру виборців. На ньому обговорювалися усі проблемні питання роботи данних установ.

«Померлі у списках будуть, - переконаний голова ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» Андрій Карташов. – Головне, щоб за них не голосували». А тому закликає усіх, в тому числі й партії, перевірити списки виборців заздалегідь.

«Якщо хтось виявив у списках померлих людей, скажіть про це, а не мовчіть, - закликає пан Карташов. – Як, власне, і не чекайте дня виборів, щоб прийти на дільницю, де з’ясуєте, що вас немає у списках. Адже система формування списків і досі недосконала».

  Докладніше | Коментувати13.07.2012 Страйк російської Вікіпедії призвів до сплеску популярності української

 У день страйку російської Вікіпедії 10 липня відвідуваність статей української Вікіпедії значно перевищила середньостатистичні показники. Головну сторінку в цей день було відвідано 103 886 рази, тоді як зазвичай відвідують 20 - 25 тисяч, повідомив виконавчий директор ГО "Вікімедіа Україна".

  Докладніше | Коментувати12.07.2012 У ритмі вальсу

26 червня підопічних Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування об’єднала розважально-танцювальна програма «Вальс… неповторний вальс».

  Докладніше | Коментувати12.07.2012 Право на щастя

         На шляху до справжнього щастя потрібно подолати багато перешкод. Цього літа я познайомилася  з людиною, яка довела мені це.  Це жінка – інвалід,  хвора на церебральний параліч, тридцятишестирічна Наталія, жителька Житомиру,

  Докладніше | Коментувати11.07.2012 ОПОРА оцінила законодавчі новації «про веб-камери» на дільницях

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що прийняття Закону України «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року» (№10681), є невдалою спробою скопіювати закордонний досвід із забезпечення прозорості і відкритості виборчого процесу.

Запропонована законом модель відеоспостереження на виборчих дільницях не зможе стати серйозною перепоною для вчинення правопорушень та запобігти фальсифікаціям під час парламентських виборів. Підставою для таких висновків стали як неконкретність закону, так і технічні параметри запропонованої системи відеоспостереження.

  Докладніше | Коментувати18.06.2012 Земляни про "Венеру"

Хмельничани думали про те, який світ може бути у майбутньому.

  Докладніше | Коментувати15.05.2012 Об’єднаймося заради добрих справ

От і закінчилася 7 акція Всеукраїнського благодійного Фонду "Серце до серця",  яка  пройшла Україною з 16 квітня по 6 травня. ЇЇ метою був збір коштів для  закупівлі індивідуальних інсулінових помп для малюків, хворих на цукровий діабет. Порадувало те, що багато людей добровільно погодилися бути волонтерами та допомагати хворим діткам. Вихованці гуртка «Юний журналіст» вже четвертий рік поспіль беруть активну участь у цій доброчинній справі. Дівчатка, незважаючи на власні важливі справи, на підготовку до екзаменів та випускних, з ранку до вечора пропонували   хмельничанам приєднатися до цієї  шляхетної справи. З кожним роком кількість коштів, зібраних і зданих у банк юнкорами, росте. Цього року ми перестрибнули п’ятитисячну відмітку, і сподіваємося, що звання  «кращий волонтер області», який в минулому році отримала наша Вікторія Таран, цьогоріч знов залишиться у нашому маленькому колективі.

А поки підводяться підсумки,  ми вирішили поділитися з читачами своїми враженнями від участі в акції…

  Докладніше | Коментувати25.04.2012 На велосипеде по просторам Украины

Приглашаем всех, кто любит активный отдых и не боится трудностей.
Проедем по тропам, открывающим необъятную красоту украинских Карпат с высоты, побываем в исторических местах, у подножий водопадов. А также, посетим лучшие крепости Подолья.
Здесь будет и сильный ветер, и облака под ногами, и непростые подъемы. Но это лишь небольшая плата за возможность любоваться высочайшими вершинами и красивейшими местами Карпат.
Поход состоится с 28 мая по 11 июня 2012г.

  Докладніше | Коментувати05.04.2012 ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ, ПРИСВЯЧЕНОЇ 100-РІЧЧЮ СКАУТСЬКОГО (ПЛАСТОВОГО) РУХУ В УКРАЇНІ

 Вперше в Хмельницькому відбудеться виставка, присвячена 100-річчю виникнення скаутського руху в Україні за участю пластунів станиці Хмельницький Пласту - Національної скаутської організації України.

Відкриття виставки відбудеться 10 квітня 2012 року о 14.30 у Музеї історії міста Хмельницького. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись.

  Докладніше | Коментувати26.03.2012 Стартує 7 акція БФ "Серце до серця" 2012!

 

Сьома акція БФ "Серце до серця" в 2012 році відбудеться з 16 квітня по 6 травня. ЇЇ мета -- закупівля індивідуальних інсулінових помп для малюків, хворих на цукровий діабет. Долучайтеся до акції, волонтери, давайте допоможемо маленьким мешканцям Хмельниччини отримати дороговартісне медичне обладнання, яке полегшить їх життя!
  Докладніше | Коментувати20.02.2012 Чи легко дається іноземцям вивчення української мови?

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови. У наші серця українське слово влилося з маминою колисковою, тому для нас наша мова найрідніша та наймиліша. А чи задумувалися ви коли-небудь над тим, чи легко дається вивчення української мови тим, чия мама співала колискову іншою мовою? Саме це питання я задала  людям, для  яких українська не є рідною мовою…

  Докладніше | Коментувати15.02.2012 Майстер-класи з рукоділля

Запрошуються всі бажаючі на серію майстер-класів  19 лютого 2012 року.

10:00 -- солодкий браслет з полімерної глини;

12:00 -- виготовлення листівки - оригамі до 23 лютого;

14:00 та 16:00 -- виготовлення квіток з тканини та намистин.

Вартість одного майстер-класу -- 30 грн. З собою мати теплі шкарпетки і гарний настрій! Клуб "Диво-вишня".

  Докладніше | Коментувати18.01.2012 Серія майстер-класів до Дня Закоханих!

Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-класи з виготовлення оригінальних подарунків до Дня Закоханих! Вартість 30 грн. За участь у 2 різних майстер-класах -- знижка! Вартість матеріалів включена у вартість заняття, з собою брати друзів і гарний настрій! Дзвоніть, записуйтеся, відкривайте свої серця!

Час проведення: четвер 19 січня 0 16:00, неділя 22 січня о 10:00, 14:30 та 16:00.

Адреса: вул.І.Франка 4/1 (зупинка готель "Поділля", клуб "Диво-вишня", тел. 063 64 77 645).

  Докладніше | КоментуватиНовин: 147 (Сторінок: 8, Новин на сторінці: 20)
[ 1 ][ 2 ] [ 3 ] [ 4
 Оголошення
Розробка сайтів Хмельницький

Хмельницький бізнес портал
· 1: У Хмельницькому пройде дебатний турнір
      відбудеться 17.03.2013
Всі   Гарячі
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс школа

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 83
· 2: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 53
 Обговорювані дописи
· 1: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 0
· 2: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал