Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Здоров'я
14.11.2012 Допоможіть батькові 2-х дітей

 Доброго дня! Велике прохання поширити інформацію, яка стосується мого двоюрідного брата:

Шрамко Олексія Володимировича збив автомобіль на пішоходному переході. Зараз Олексій, батько двох дітей (3 і 6 років) вже місяць знаходиться в комі у важкому стані в реанімації нейрохірургії. Уже була проведена операція шунтування для виведення рідини з мозку. Першою операцією була трепанація черепу і видалення гематоми, яка утворилася внаслідок аварії. Сім’я у повному розпачі, але не втрачає надії на видужання Олексія та просить про допомогу, адже на лікування необхідні дуже великі кошти. Щодня на лікування потрібно від 2,5 до 5 тисяч гривень.
 Винуватець трагедії допомагає, але дуже мало. Того, що він привозить, не вистачає навіть на один день.
 Сім’я витратила вже всі свої гроші, тому всіх просить про допомогу, хто скільки може дати.
 Просимо не бути байдужими до чужої біди та відкликнутись.
 Реквізити для перерахунку коштів:
 Получатель: Приватбанк
 Номер счета: 29244825509100
 МФО: 305299 ОКПО: 14360570
 Кому - Шрамко Лариса Федоровна
 Для пополнения на карту 6762468846140436

Контакти: 0967627577 – Надя, сестра Олексія Шрамко.
Підвальна Мирослава – 0979855869 (двоюрідна сестра Олексія), e-mail:

  Докладніше | Коментувати28.05.2012 Психологічний інтенсив «Репуженці»

 

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у традиційному психологічному інтин сиві, який проводиться Буковинським державним медичним університетом у с. Репу женці (база відпочинку «Здоров’я ») з      18 по 24 червня 2012 р.
«Репуженці-2012» - це найкращі українські та закордонні тренери, різноманітні напрямки психотерапії, тренінги, психологічні ігри, мастер-класи; перевірена можливість знайти друзів, колег та партнерів, цікаве та веселе дозвілля.
  Докладніше | Коментувати06.02.2012 Потрібна допомога!

Потрібна допомога!
Похітун Ларисі Віталіївні проведена операція з видалення невріноми слухового нерва (акустична шванома) в НДІ ім. Академіка І.М. Бурденко (м. Москва)
Необхідне проведення радіохірургічного лікування на установці Гамма-Ніж.
В Україні подібне обладнання відсутнє.
Потрібна Ваша допомога!
Було зібрано 60 тис. грн., необхідно додатково зібрати 60 тис. грн.

  Докладніше | Коментувати24.11.2011 Ведичний клуб «В’ясадева»

 

Ведичний клуб «Вясадева»
Запрошує Вас ознайомитись з найдревнішими
у світі знаннями Ведами.
Це надлюдське знання передавали вчителя учням, але у зв’язку з деградацією, скороченням віку життя і втратою пам’яті, Веди, близько 5 тисяч років тому, були записані на жорсткі носії та бережно зберігались у потаємних бібліотеках Індії.
 
Тепер веди знову доступні…
Ми знайомим Вас з такими розділами ведичних наук:
-          АюрВеда – найдревніша у світі наука про здорове та щасливе життя.
-          Ведична космологія – причина, створення та будова Всесвіту.
-          Закони карми – наука про долю та переродження.
  Докладніше | Коментувати27.10.2011 Хмельницький фестиваль психології розвитку «БУТИ ЖИВИМ-4»

Насамперед, тим, що захід набуває міжнародного рівня і ми радо приймаємо гостей з Латвії, Індії та США. Також у фестивалі візьмуть участь майстри з м. Києва, м. Рівне, м. Вінниця, м. Харьків,Чернівці.Наші ,хмельничани,також підготували для вас нові цікаві теми.Традиційно,майстер-класи представлені по чотирьох напрямках…

Протягом чотирьох днів працюватиме ярмарка, де учасники зможуть ознайомитись та придбати розвиваючу літературу та диски, продукти Аюрведи та фітотерапії, індійські пряності, спеції та приправи, одяг для занять йогою,вироби з каміння,ляльки-мотанки…

  Докладніше | Коментувати21.07.2011 Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування 2011

Щорічна  літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Ця дата вибрана  невипадково, саме в цей 1990 року була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування, яку підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Вже 20 років цю акцію підтримують більш ніж у 150 країн світу. Ініціатором акції виступає неурядова міжнародна організація «Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування» (WABA).

 

  Докладніше | Коментувати23.06.2011 Психологічний інтенсив

4-10 липня 2011 р. Психологічний інтенсив «Репужинці»
 Запрошуємо взяти участь у традиційному психологічному інтенсивні, який проводитися Буковинським державним медичним університетом у с.Репужинці (база відпочинку «Здоров’я») з 4 по 10 липня 2011 року
 «Репужинці-2011» - це найкращі українські та закордоні тренери, різноманітні напрямки психотерапії, тренінги, психологічні ігри, майстер-класи; перевірена можливість знайти друзів,  колег та партнерів, цікаве та змістовне дозвілля.

 

  Докладніше | Коментувати27.05.2011 16 область по Україні

24 травня відбувався тренінг на тему "Профілактика ВІЛ/СНІД"

  Докладніше | Коментувати08.04.2011 Курити у громадському місці – зась!

У Хмельницькому стартував проект по боротьбі із курінням у громадських місцях. Молоді активісти створили ініціативну групу за підтримки молодіжної громадської організації «Демократичний альянс», і планують у максимально короткі строки досягти значних результатів по забороні тютюнопаління у центральній частині міста.17.02.2011 Мандрівка до Млинків

12 лютого відбулась СУМівська міжосередкова мандрівка в печеру Млинки, що знаходиться в Тернопільській області, Чортківського району.
10.02.2011 Фестиваль оздоровчих практик

Зима - це час для внутрішньої роботи і турботи про себе, підготовки до весняного оновлення та пробудження.
Хмельницький став другим містом, у якому 5-6 лютогоцього року відбувся І Хмельницький фестиваль оздоровчих практик, який став визначною подією для міста.
Гаслом заходу стали мудрі слова Сократа "Найкращий цілитель - людина, що дбає про власне здоров'я".

 


  Докладніше | Коментувати04.11.2010 У мікрорайоні Дубове – новий футбольний майданчик

Ініціаторами зведення цього футбольного поля стали самі мешканці. Вони звернулися за допомогою до міської влади. Тоді було вирішено побудувати майданчик методом народної толоки. До корисної справи підключилися депутати Хмельницького міської ради, приватні підприємці, самі мешканці прилеглих будинків.

  Докладніше | Коментувати27.05.2010 Акція до Всесвітнього дня без тютюну

Управління у справах сім’ї та молоді, Центр соціальної допомоги молоді спільно з волонтерами вищих навчальних закладів та молодіжним виконкомом 26 травня 2010 року провели акцію під гаслом «Міняй цигарку на цукерку» в рамках Всесвітнього дня без тютюну. Акцію підтримали громадські організації міста, газета «Всім», фонд «Карітас», СКЦ «Плоскирів», громадська організація «Сильна Україна».
19.05.2010 День без тютюнопаління

В рамках Всесвітнього Дня без тютюнопаління, Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням 26 травня 2010 року Центр соціальної допомоги молоді, спільно з волонтерами та молодіжним міськвиконкомом, за сприянням управління у справах сім'ї та молоді проводять акцію під гаслом «Міняй цигарку на Цукерку».

Акція проходитиме на території міста Хмельницького у світловий час.

Зібрані цигарки будують знищені шляхом….

  Докладніше | Коментувати18.05.2010 «Знати недостатньо. Постарайся зрозуміти!»

Щороку, у третю неділю травня весь світ відзначає день пам’яті людей, померлих від СНІДу. Сьогоднішня акція проходить під гаслом «ЗНАТИ НЕДОСТАТНЬО. ПОСТАРАЙСЯ ЗРОЗУМІТИ».

Уперше, Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу проводився 1983 року в американському місті Сан-Франциско. Організаторами цієї акції були люди, яких особисто торкнулась  епідемія. Відтоді, мільйони людей у всьому світі відзначають день пам’яті людей, померлих від СНІДу.

  Докладніше | Коментувати30.10.2009 Хмельницькі лікарі радять як уберегтися від грипу

В Україні розпочалася епідемія високо патогенного грипу A/H1N1. Про це для засобів масової інформації заявив міністр охорони здоров'я України Василь КНЯЗЕВИЧ.

"За попередніми результатами, ми констатуємо, що Україна увійшла в світову пандемічну зону, і (в країні) починається епідемія Каліфорнійського грипу, або грипу A/H1N1. Станом на 29 жовтня госпіталізованих маємо 951 особу. На жаль, треба відмітити 30 випадків смертельних", – зазначив міністр.

  Докладніше | Коментувати21.10.2009 Відкрите звернення учасників круглого столу«Обережно-пиво! - тверезий погляд»

Відкрите звернення учасників круглого столу«Обережно-пиво! - тверезий погляд»  щодо стану пивного алкоголізму в країні (м. Київ, 23 вересня 2009 року)

Шановні співвітчизники!
Великим соціальним злом для духовного і фізичного здоров’я людини є розповсюдження згубних звичок, таких як зловживання алкоголем, у тому числі слабоалкогольними напоями і пивом.


З допомогою реклами у молоді формується такий стиль життя, в якому алкогольні напої відіграють важливу роль. Незважаючи на існуючі обмеження, реклама алкоголю, пива та тютюну, як правило, доступна для неповнолітніх. Оскільки ці товари нерідко рекламують спортсмени, актори та інші відомі та авторитетні серед молоді особи, спостерігається  ефект некритичного сприйняття неповнолітніми такої реклами.

  Докладніше | Коментувати21.10.2009 Пам’ятка для батьків: „Діти, Інтернет, Мобільний зв’язок”

Шановні батьки!
Змістом державної політики у сфері захисту суспільної моралі є створення необхідних правових, економічних та організаційних умов, які сприяють реалізації права на інформаційний простір, вільний від матеріалів, що становлять загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення (ст. 5 Закон України „Про захист суспільної моралі”).
З метою реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, обігу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, продукції, що містить пропаганду культу насильства, жорстокості і порнографії, створено Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі (далі - Національна комісія).
 

  Докладніше | Коментувати04.10.2009 Відкрився інтернет-ресурс Пряма Лінія

Нещодавно відкрився хмельницький інтернет-ресурс Пряма Лінія (sxe.km.ua). На сайті викладаються матеріали про здоровий спосіб життя, про шкоду алкоголю, тютюну та іншої отрути, про культуру straight edge. Також висвітлюються акції Прямої Лінії та дружніх тоталітарних сект :) (таких акцій в активі руху поки що лише одна, "Марш Здорової Молоді" у Хмельницькому, але планується більше). Загалом ресурс спрямований на пропаганду здорового способу життя серед української, зокрема хмельницької, молоді.

  Докладніше | Коментувати20.08.2009 "Майстерня здоров'я" розгорнеться на головному майдані міста

19-20 серпня кожен хмельничанин матиме змогу безкоштовно виміряти артеріальний тиск у медичних пунктах, які розташовані на майдані Незалежності України. Акцію з профілактики та раннього виявлення артеріальної гіпертензії для жителів України проводить Всеукраїнське Лікарське Товариство спільно з Громадською Радою МОЗ України та Центрами здоров'я. В обласному центрі вона відбувається  за сприяння міської влади. Цією акцією її організатори започатковують проект "Майстерня здоров'я".
 

  Докладніше | КоментуватиНовин: 25 (Сторінок: 2, Новин на сторінці: 20)
[ 1 ][ 2
 Оголошення
Розробка сайтів Хмельницький

Хмельницький бізнес портал
· 1: У Хмельницькому пройде дебатний турнір
      відбудеться 17.03.2013
Всі   Гарячі
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс школа

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 83
· 2: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 53
 Обговорювані дописи
· 1: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 0
· 2: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал