Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Школа
25.02.2013 У розумово відсталих дітей забирають навчальний заклад

 На 17 сесії Кам’янець – Подільської районної ради 21 лютого 2013 року додатково до порядку денного, за рішенням депутатів було внесено питання про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Кам’янець-Подільського району цілісного майнового комплексу Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Насправді таке майже невинне бюрократичне формулювання означає наступне, Заклад  для розумово відсталих дітей ліквідовують в авральному порядку.  Офіційної інформації про причини такого авралу немає. Більше того впродовж одного дня 22 лютого в ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ п’ятнадцятої сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання котра має відбутися 28 березня були внесені зміни. В першому варіанті п.41 звучав «Про ліквідацію  Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та передачу її майнового комплексу». Зараз це  пункт № 42. «Про припинення діяльності Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату шляхом ліквідації.».

Більш детально на сайті:

http://maidanua.org/2013/02/u-rozumovo-vidstalyh-ditej-zabyrayut-navchalnyj-zaklad/
24.02.2013 У м.Хмельницькому з 28 лютого по 3 березня відбудуться авторські педагогічні семінари Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі

У м.Хмельницькому з 28 лютого по 3 березня відбудуться три авторські педагогічні семінари: 

Одноденний семінар Шалви Олександровича Амонашвілі для керівників сфери освіти "Гуманна педагогічна свідомість та педагогічна практика" та трьохденний семінар "Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі"

Одноденний семінар Паати Шалвовича Амонашвілі для учасників навчально-виховного процесу в сфері дошкільної освіти  "Дошкільники".

 
04.10.2012 Форум «Вплив молоді на вибори»

29-30 вересня, у мальовничому куточку Поділля, поблизу м. Кам’янець-Подільського відбувся Форум «Вплив молоді на вибори» з метою донесення до молодих людей важливості їхнього впливу на розбудову громадського суспільства та зокрема на результати Парламентських виборів 2012р.  

  Докладніше | Коментувати28.05.2012 Літні табори Спілки Української Молоді в Україні - 2012

Літня пора набирає обертів на повну силу, і, хоча, погода не зовсім сприяє веселим думкам – все ж час канікул вже близько. А з ними – і час для веселощів та розваг. Проте, проведений відпочинок може бути також корисним – з отриманням нових знань та вмінь, з новими друзями та цікавими мандрівками. Якщо ти очікуєш від свого літа саме таких вражень – зголошуйся на Всеукраїнський виховницько-відпочинковий табір, який проходитиме з 30 липня по 11 серпня у мальовничій місцині на Тернопільщині у с. Скоморохи Бучацького району, відпочинкова база «Над Стрипою». 

  Докладніше | Коментувати29.04.2012 Перші підсумки громадського спостереження – фальстарт кандидатів

25 квітня Громадянська мережа ОПОРА презентувала кампанію спостереження за виборами народних депутатів до Верховної Ради України та результати першого моніторингового звіту.

Організація планує реалізувати масштабні кампанії довготермінового та короткотермінового спостережень, швидкий статистичний підрахунок результатів голосування за пропорційною складовою на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами у окремих мажоритарних округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.

  Докладніше | Коментувати11.04.2012 Конкурс «Кращий учнівський актив»

10 квітня, в концертному залі будинку культури відбувся фінал міського конкурсу серед представників учнівського самоврядування «Кращий учнівський актив».

  Докладніше | Коментувати19.03.2012 «Школа лідерів» фінішує

У Хмельницькому вручали сертифікати кращим шкільним лідерам. 

  Докладніше | Коментувати04.03.2012 Юні лідери єднають зусилля

24 лютого у приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося перше засідання Обласної ради старшокласників. Сюди з’їхалися лідери учнівського самоврядування зі своїми координаторами з усіх районів області. Усі старанно готувалися до зібрання, адже на порядку денному було обрання Голови обласної ради старшокласників, двох заступників та голів комісій. Кожен з присутніх лідерів претендував на одну з посад та мав рівні з іншими шанси її обійняти.

  Докладніше | Коментувати16.02.2012 З любов'ю в серці

14 лютого активісти Хмельницької обласної ВМГО "Батьківщина молода" на вулицях міст Хмельницької області роздавали закоханим шоколадки 
02.12.2011 Майстер-клас для дорослих! Зробіть новорічну листівку своїми руками! Привітайте дорогих людей оригінальним подарунком!

Приходьте у неділю, 4 грудня, на 12:00 за адресою: вул.І.Франка 4/1 (зупинка готель "Поділля"), тел.063 64 77 645 Наталя

  Докладніше | Коментувати24.11.2011 Студенти Хмельниччини – одні з найкращих в Україні!

Хмельницький обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» повідомляє про перемогу студентів вищих навчальних закладів Хмельницької області у фіналі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», який був проведений у м. Тернопіль 19 листопада 2011 року.

У номінації «Кращий студент України» перемогу здобула Ірина Качан, студентка Кам'янець-Подільського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Дівчину привітали Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, Лідер Хмельницької Студреспубліки Микола Атаманюк і Тернопільський міський голова Сергій Надал.

  Докладніше | Коментувати22.11.2011 Долучись до акції «Сопричастя»! Вшануй пам'ять жертв Голодомору!

  Спілка Української Молоді в Україні, у рамках відзначення роковин Голодомору, ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Великого Голоду та терору. 

  Докладніше | Коментувати19.11.2011 Увага! Майстер-клас з виготовлення новорічних ялинкових іграшок!!!!

Тільки в цю неділю, 20.11.11.
Діти 6 - 11 років на 14:30,
Діти 12 - 15 років на 16:00, клуб "Диво-вишня".
Вартість майстер-класу -- 30 грн, в цю суму входить вартість всіх матеріалів. Тобто з собою на майстер-клас брати тільки гарний настрій!

 

Є ідея зробити майстер-клас ще й для дорослих, від студентів до пенсіонерів, на 12:00 в цю неділю, 20.11.11. Дзвоніть, записуйтеся!

Наталя, 063 64 77 645, клуб "Диво-вишня", вул.Франка 4/1 (зупинка готель "Поділля").

  Докладніше | Коментувати25.03.2011 Година Землі у Хмельницькому

Міжнародна екологіна акція - Година Землі 2011!

26 березня о 20:15 на площі міста відбудеться захід "Ліхтарики турботи про нашу Планету" Волонтери приходять із своєю свічечкою, яка символізує бажання зберегти свою планету та бережно до неї ставитись. Протягом години з 20:30 до 21:30 світло на площі буде вимкнено. Стань ВОЛОНТЕРОМ, долучись до акції!
21.02.2011 Вдаримо знаннями по концепції!

 З нагоди Дня рідної мови в Україні небайдужі волонтери міста Хмельницького завітали до середньої загальноосвітньої школи №18 ім. В.Чорновола і подарували бібліотеці десять брошур малинового кольору під назвою: «Зроби подарунок Україні переходь на українську!».
18.02.2011 По навчальним закладам стартувала військово-спортивна естафета «КАСКАД»

По навчальним закладам стартувала військово-спортивна естафета «КАСКАД», ініціатором якої виступила організація, яка пропагує серед молоді службу в армії.
02.02.2011 "Свобода" виграла Кубок Богдана Хмельницького

у Хмельницькому відбувся перший турнір з футзалу на Кубок Богдана Хмельницького.
02.02.2011 Хмельницька "Студентська Свобода" опікується дитячими будинками

31 січня 2011 року Хмельницька "Студентська Свобода" відвідала Корчунецький дитячий будинок-інтернат.

 

Студенти-свободівці передали дітям, котрі позбавлені батьківської опіки подарунки, ласощі, шахи, м'ячі. Все це було придбане за кошти, зібрані хмельницькими студентами під час колядування та щедрування впродовж різдвяних свят.

"Ми грали з ними в спортивні ігри, разом вчилися робити ляльки-мотанки, намагались привити їм любов до України та її традицій. Проте, було дуже помітним те, що цим дітям не так потрібні подарунки та матеріальна допомога, як материнська любов та батьківська опіка. Вони відчувають себе покинутими суспільством та державою, яка не дбає про їх майбутнє. Тому основна роль у допомозі цим дітям повинна виходити саме від держави, яка повинна їх забезпечувати роботою та житлом", – зазначила координатор акції Аня Литвинюк.
11.01.2011 Вечір солідарності з Білорусією в Куті

 

12 січня в моно-театрі КУТ відбудеться вечір «Перамога за намі!!!».
Акція спрямована на підтримку соціальних активістів репресованих владою Білорусії після подій 19-го грудня. Початок заходу о 18.30. Організаторам акції виступає громадська організація «Діти Кризи»

В ході акції


- пройде загальне ознайомлення хмельничан з ситуацією в Білорусії


- відбудеться аудіовізуальний перфоманс «Білоруська поезія і реальність 19-го грудня»

- театр «Територія» розповість про ставлення російських, українських та білоруських драматургів до проблеми політичних переслідувань

- буде опубліковано інтерв’ю білоруських підприємців з речових ринків Хмельницького


 


Акції солідарності з білорусами вже пройшли в більшості європейських країн а також в Києві, Чернівцях та в інших містах України.
12.12.2010 Презентація «Спільного» в Хмельницькому

8 грудня в Хмельницькому відбулася презентація журналу «Спільне».

Ініціаторам та організатором заходу виступила організація «Діти Кризи». Книгарня-Кав’ярня «КУТ» люб’язно запропонувала приміщення, для зустрічі представників  редакції журналу з хмельничанами.

 

Журнал  соціальної критики «Спільне» - колективний некомерційний проект, що утворився на базі сайту commons.com.ua – ресурсу, де викладачі, аспіранти, студенти, журналісти й митці(переважно столичні) почали переводити соціально-критичні тексти шляхом спільних зусиль. Звідси й назва проекту.

 

«Наше завдання – аналіз соціальної дійсності у вітчизняному та світовому масштабі.

Разом з тим, ми не маємо на меті накопичувати знання заради знання, позбавленого живого зв’язку з суспільною практикою. Наша позиція не «нейтральна», оскільки ми вважаємо, що суспільство потребує не лише вивчення, але й змін» - сказано у вступній частині журналу.

 
Новин: 57 (Сторінок: 3, Новин на сторінці: 20)
[ 1 ][ 2 ] [ 3
 Оголошення
Розробка сайтів Хмельницький

Хмельницький бізнес портал
· 1: У Хмельницькому пройде дебатний турнір
      відбудеться 17.03.2013
Всі   Гарячі
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс школа

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 83
· 2: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 53
 Обговорювані дописи
· 1: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 0
· 2: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал