Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/Молодіжна політика
15.02.2013 Оголошується конкурс волонтерів для участі в заходах бізнес-інкубатора Happy Farm

Happy Farm - бізнес-інкубатор, який надає послуги бізнес-девелопменту для стартап-команд або компаній, а також передбачає подальше супроводження та залучення інвестицій у стартап-компанії.

Happy Farm - це яскраві події, ексклюзивні майстер-класи, успішні люди - новий досвід і знання, які назавжди залишаться з вами! Проект проводиться за інформаційної підтримки Хмельницької Студреспубліки.

 

Візьми участь в організації та проведенні заходів в рамках діяльності бізнес-інкубатора Happy Farm!

 29.08.2012 Хмельницький мер пройшов в парламент

               Майже 1000 активних учасників зі всієї України протягом 3 днів створювали  квазі-державне молодіжне утворення «Студентська республіка», де були свої закони, органи влади, територія, валюта, партії, виборча кампанія тощо. А кульмінацією гри стали вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Цьогорічним нововведенням було те, що вибори до Студпарламенту проходили в 2 способи: за мажоритарною та пропорційною системами.
            У Студентський парламент України у цьому році за мажоритарною системою пройшов хмельничанин Олександр Лисий, студент Київського національного економічного університету, Хмельницький студентський мер. 
09.08.2012 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ
у 3-й ОСІННІЙ МОЛОДІЖНІЙ ШКОЛІ
«НОВІ МЕДІА та МОЛОДІЖНЕ ЛІДЕРСТВО»
5 - 11 вересня 2012, Крим
на базі Міжнародного молодіжного центру »
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та ЗООО «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» проводять Осінню молодіжну школу «Нові медіа та молодіжне лідерство». Проект є продовженням першої та другої Осінніх молодіжних шкіл, що відбулися у 2010-2011 роках.
Її учасниками можуть стати 50 українських студентів та активістів віком 18-24 роки з різних регіонів України. Відбір відбуватиметься на підставі відкритого конкурсу.
 
  Докладніше | Коментувати12.07.2012 «Totten Mechanismus» - «Мертвий механізм»

Російська група «Totten Mechanismus» вже кілька років радує своїх слухачів відмінною музикою. Вона одна з провідних груп, яка впроваджує у нас жанри Dark Electro і Aggrotech, представників яких в нашій країні немає. Якісний звук і чудові тексти не залишають байдужим жодного цінителя подібних жанрів.

  Докладніше | Коментувати20.12.2011 Підсумки «Вільного плавання - 2011»

 

Підведені підсумки фотоконкурсу «Вільне плавання - 2011», в цьому році він проходе у шосте. На конкурс було подано 131 робот від 27 учасників.
Фотомитці змагалися у шести номінаціях: вільне плавання (вільна тематика), обличчя сучасної молоді, не формат, фото колаж та демотиватор/мотиватор.
Організаторами фотоконкурсу є молодіжна громадська організація «Майбутня Україна», творче об’єднання «Простір» за підтримки управління молоді та спору.
  Докладніше | Коментувати19.12.2011 Здобутки хмельничан на Всеукраїнському фотоконкурсі

 

На прикінці року автори двадцяти чотирьох найкращих робіт-переможниць Всеукраїнського фотоконкурсу "Молоде обличчя України" були запрошені до Києва на церемонію нагородження.

          Конкурс організували Державна служба молоді та спорту України спільно з Міністерством культури України та Національною спілкою фотохудожників України. Компетентне журі відібрало з-поміж 232 світлин 24 найкращі роботи у восьми номінаціях:

  Докладніше | Коментувати23.09.2011 Фотоконкурс «Вільне плавання»

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фотоконкурсу  «Вільне плавання»,
Метою фотовиставки є стимулювання творчої, пізнавальної та соціальної активності молоді, підтримка, розвиток та закріплення кращих традицій фотомистецтва, зміна стереотипів розвитку творчих зв'язків і обміну досвідом між молодими фотографами, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві. Організатором фотовиставки є управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, творче об’єднання «Простір», молодіжна громадська організація «Майбутня Україна».

  Докладніше | Коментувати16.08.2011 НОВІ МЕДІА ЯК ІНСТРУМЕНТ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ У ВИРІШЕННІ ЕКОЛОГІЧНИХ ПИТАНЬ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ
у 2-й ОСІННІЙ МОЛОДІЖНІЙ ШКОЛІ
«НОВІ МЕДІА ЯК ІНСТРУМЕНТ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ У ВИРІШЕННІ ЕКОЛОГІЧНИХ ПИТАНЬ»
 
26 вересня – 1 жовтня 2011, Крим
 

  Докладніше | Коментувати16.08.2011 «Руське коло»

У нашому місті протягом останніх років значно зріс рівень освіченості та культурного розвитку. В основному цим займаються громадські організації, які проводять масові заходи з метою залучення людей до культурно-просвітницької діяльності. Так, ХОГО «Руський центр» проводить акцію «Руське коло», на якій кожен бажаючий має можливість навчитись танцювати історичні танці.

  Докладніше | Коментувати27.07.2011 Міжосередковий СУМівський виховно-відпочинковий табір «Кльові гори».

З 18 по 24 липня 2011 року в смт. Славське Сколівського району Львівської області проходив Міжосередковий СУМівський вишкільно-відпочинковий табір «Кльові гори», який організували Хмельницький та Львівський міські осередки Спілки Української Молоді в Україні.

 

  Докладніше | Коментувати10.06.2011 ОГОЛОШЕННЯ

 

Управління молоді та спортуХмельницької міської ради  25 червня 2011 року о 16.00 годині на майданчику поруч із кінотеатром ім. Т.Шевченка планує проводити молодіжно-розважальну програму до Дня молоді.
Планується робота чотирьох тематичних майданчиків:
-         спортивний майданчик;
-         майданчик молодіжних громадських організацій;
-         танцювальний майданчик «Проскурів ДЕНС»;
-         концертний майданчик «Арт-Центр Проскурів».
 

 
10.06.2011 Шановні лідери та представники молодіжних громадських організацій!

Шановні лідери та представники молодіжних громадських організацій!
 Міська влада запрошує Вас взяти учать у засіданні круглого столу з представників Молодіжних громадських організацій, ініціативних об’єднань, неформальних тусовок.
Який відбудеться 14 червня (вівторок) о 17:00 в приміщені «Родинного дому» (вул. Соборна, 16) 2 поверх.
 
04.06.2011 ФОТОКВЕСТ

ФОТОКВЕСТ– соревнование по тематической фотографии с временными ограничениями.

Надоело сидеть дома за компом?
Любишь фотографировать?
Хочется чего-то нового?
Собирай друзей, бери фотоаппарат (цыфровик, мобилу, айфон)  и вперёд на ФотоКВЕСТ!!!

  Докладніше | Коментувати27.05.2011 Запрошення до співпраці для активістів області

Шановні Пані й Панове!

     Звертаємося до Вас подати пропозиції до відзначення Дня Молоді (з 20 по 26 червня) які б презентували молодіжний потенціал Хмельниччини. Це запрошення ми скеровуємо до активних осіб, митців, суспільних діячів, культурних установ та громадських організацій. 

Зустріч з представниками молодіжних громадських організацій та розгляд пропозицій відбудеться 06.06.2011 року в приміщення міському будинку культури, о 18.00 год. Пропозиції приймаються тільки в письмовому вигляді у зазначений термін.

 Організатори: Управління у справах сімї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та міський будинок культури

Контакти: 655527, e-mail: km_molod@mail.ru

 

  Докладніше | Коментувати11.05.2011 «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ»
Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ» запрошує Вас напередодні Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу що відзначається у 2011р. 15 травня та Міжнародного дня захисту дітей, долучитися до благодійної акції «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ - 2011» і ще раз привернути увагу громадськості м.Хмельницького й особливо молоді, до проблеми ВІЛ/СНІДу. Термін проведення акції з 20 квітня до 1 червня 2011 року.
  Докладніше | Коментувати05.05.2011 «10 років зосереджені на головному»

Центр соціальної допомоги молоді спільно з обласним відділенням «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та благодійною організацією «АСЕТ» та обласного управління сім'ї, молоді та спорту.
13  травня  2011  року  проводить вуличну акцію під гаслом
«10 років зосереджені на головному» в рамках відзначення Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІД.
Місце проведення: майданчик поруч з кінотеатром ім. Шевченко
Час проведення: 18.00 година

 

  Докладніше | Коментувати20.04.2011 Націоналістична толока у Хмельницькому

 16 квітня 2011 року Хмельницька міська організація ВО "Свобода" провела акцію, приурочену Дню довкілля. Свободівці організували націоналістичну толоку.
 
19.04.2011 Зустріч з лідерами молодіжних громадських організацій

 

22 квітня 2011 року відбудеться зустріч начальника управління у справах сімї, молоді та спорту О.Данилюка  з лідерами молодіжних громадських організацій.
Тема зустрічі: «Молодіжна політика, її стан, розвиток та співпраця».
Результатом зустрічі повинен стати комплексний план дій щодо вирішення найбільш важливих молодіжних та студентських проблем із визначенням чітких термінів реалізації відповідних заходів та очікуваного результату.
Зустріч відбудеться о 11.00 год. в приміщенні обласної державної адміністрації (селекторний зал засідань).
Для реєстрації необхідно надіслати на електронну адресу: km_molod@mail.ru   прізвище та ім’я молодіжного лідера, назву організації, контактний телефон та адресу електронної пошти.
Контактний телефон: 65-55-2704.04.2011 Здорова нація – світле майбутнє

Центр соціальної допомоги молоді, управління молоді та спорту спільно з Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ»
7 квітня 2011 року проводить акцію «Здорова нація – світле майбутнє» в рамках Всесвітнього дня здоров’я.

  Докладніше | Коментувати15.02.2011 Ти маєш вибір!

 

На сьогоднішній день у місті Хмельницькому зареєстровано 55 молодіжних та дитячих громадських організацій. Раніше була одна – Комсомол, можливо інколи для молоді виступало альтернативою КВН. Зараз вибір Є! Визначайся! Приєднуйся до лав Молодіжних громадських організацій.

 
Новин: 56 (Сторінок: 3, Новин на сторінці: 20)
[ 1 ][ 2 ] [ 3
 Оголошення
Розробка сайтів Хмельницький

Хмельницький бізнес портал
· 1: У Хмельницькому пройде дебатний турнір
      відбудеться 17.03.2013
Всі   Гарячі
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс школа

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 83
· 2: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 53
 Обговорювані дописи
· 1: 2 березня 2013 року о 17.30 відбудеться урочистий концерт "Новий час" інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвтительського Центру імені М. К. Реріха. - 0
· 2: «Кращий студент Хмельницького 2012 року» - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал