Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код

 Про молодіжний портал - Хмельницький молодіжний портал

Хмельницький молодіжний портал – http://mol.km.ua

 
Хмельницький молодіжний портал створений на громадських засадах.
Авторами матеріалів (редакційна колегія) порталу є представники молодіжних організацій, учнівського і студентського самоврядування, журналісти та інші представники суспільно-активної молоді.
 
Даний проект покликаний висвітлювати інформацію про молодіжне життя Хмельницького й області, надати доступ молоді до важливої інформації, пропагувати соціальний оптимізм, здоровий спосіб життя, заняття спортом, організацію якісного дозвілля, інтелектуальний розвиток молоді тощо.
 
Розміщення інформації на порталі є БЕЗКОШТОВНИМ. Якщо ви хочете надати інформацію до публікації, скористайтеся розділом „Подати інформацію” в лівому меню.
Автори порталу подають свої дописи на громадських засадах.
Редакція залишає за собою право не публікувати певний матеріал без будь-яких пояснень.
Редакція не приймає до публікації матеріали, що суперечать нормам моралі, пропагують шкідливі звички або інші негативні явища, що мають місце в молодіжному середовищі.
 
Дозволяється використання і розповсюдження матеріалів, опублікованих на порталі, але з обов’язковим вказанням джерела „Хмельницький молодіжний портал” – http://mol.km.ua
 
Сподіваємося, що даний інформаційний ресурс принесе користь багатьом молодим людям.
 
З повагою,
Андрій Попик,

 

 
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна Характерне козацтво Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фестиваль фотовиставка фотоконкурс

Всі теги
 Популярні дописи

Слоти на реальні гроші в казино Вулкан 777

· 1: «Тавале» Фестиваль - 282
 Обговорювані дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал