Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код

 Про молодіжний портал - Хмельницький молодіжний портал

Хмельницький молодіжний портал – http://mol.km.ua

 
Хмельницький молодіжний портал створений на громадських засадах.
Авторами матеріалів (редакційна колегія) порталу є представники молодіжних організацій, учнівського і студентського самоврядування, журналісти та інші представники суспільно-активної молоді.
 
Даний проект покликаний висвітлювати інформацію про молодіжне життя Хмельницького й області, надати доступ молоді до важливої інформації, пропагувати соціальний оптимізм, здоровий спосіб життя, заняття спортом, організацію якісного дозвілля, інтелектуальний розвиток молоді тощо.
 
Розміщення інформації на порталі є БЕЗКОШТОВНИМ. Якщо ви хочете надати інформацію до публікації, скористайтеся розділом „Подати інформацію” в лівому меню.
Автори порталу подають свої дописи на громадських засадах.
Редакція залишає за собою право не публікувати певний матеріал без будь-яких пояснень.
Редакція не приймає до публікації матеріали, що суперечать нормам моралі, пропагують шкідливі звички або інші негативні явища, що мають місце в молодіжному середовищі.
 
Дозволяється використання і розповсюдження матеріалів, опублікованих на порталі, але з обов’язковим вказанням джерела „Хмельницький молодіжний портал” – http://mol.km.ua
 
Сподіваємося, що даний інформаційний ресурс принесе користь багатьом молодим людям.
 
З повагою,
Андрій Попик,

 

 
 Хмара тегів
Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна Характерне козацтво Хмельницький виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фестиваль фотовиставка фотоконкурс

Всі теги
 Популярні дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 282
 Обговорювані дописи
· 1: «Тавале» Фестиваль - 0
© Copyright 2009 Хмельницький молодіжний портал

Про Молодіжний портал